Cargus caută curier/șofer/livratori cu autoutilitare proprii

DESCRIERE

Eşti o persoană dinamicã şi vrei sã-ţi dezvolţi propria afacere în industria curieratului?

Deţii o flotă cu mai multe maşini autoutilitare sub 3,5 T (euro 5) şi eşti deţinător de societate comercială tip SRL sau ai posibilitatea de înfiinţare a uneia?

Poţi începe alături de Cargus o colaborare pe termen lung, cu posibilitate de extindere naţională.

CERINŢE

  • Permis auto categoria B;
  • Responsabilitate, bună comunicare şi orientare spre client;
  • Cunoaşterea oraşului şi a zonelor limitrofe;
  • Cazier judiciar fără menţiuni.

RESPONSABILITĂŢI

  • Efectuarea de livrări şi ridicãri de comenzi (plicuri/colete) în zonele/rutele alocate;

BENEFICII:

  • Parteneriat intuitiv şi transparent cu oportunităţi de dezvoltare pe termen lung;
  • Bonusuri de performanţă;
  • Raportare zilnică a activităţii curierilor;
  • Acces la sistemele Cargus de monitorizare şi optimizare a rutelor.

Pentru informaţii te rugăm să ne contactezi la numerele alocate zonei tale de interes:

Bucuresti 755036074 Targu Mures 747086185
Bucuresti CTP 755036074 Alba Iulia 727733931
Constanta 753052874 Baia Mare 740303160
Alexandria 743048990 Beius 751099639
Giurgiu 749117851 Bistrita 740269574
Slobozia 747086122 Deva 753052603
Brasov 753052843 Petrosani 753052603
Craiova 757019209 Satu Mare 749117860
Pitesti 749117930 Zalau 749117910
Timisoara 749114785 Bacau 751099747
Ploiesti 740279114 Iasi 749141955
Caransebes 740279180 Buzau 749117834
Drobeta Tr. Severin 746045601 Galati 751099672
Ramnicu Valcea 743056729 Suceava 746198209
Resita 740279180 Botosani 740269566
Sfantu Gheorghe 740290692 Braila 754098826
Slatina 728723034 Focsani 754041279
Targoviste 746198288 Miercurea Ciuc 751148900
Targu Jiu 751996934 Pascani 771014929
Cluj 758102685 Piatra Neamt 730077574
Oradea 753346962 Tulcea 751099720
Arad 753037277 Vaslui 742152377
Sibiu 741167572

Dacă ești interesat, te rugăm de asemenea să completezi datele de mai jos pentru a te putea contacta: